Erotyczna gra karciana dla par oraz osób, które dopiero się poznają i chciałyby od siebie czegoś więcej…

Odkryjcie przed sobą Karty

Arkana Miłości to gra, która pomaga przełamać nieśmiałość oraz wprowadzać urozmaicenia w sypialni. Sprawia, że wasze życie intymne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące i pełne uczuć! Wspólnie otwórzcie się na nowe, doznania  Realizując zadania i wyzwania, które wylosujecie z pośród  55 kart.

   Pomaga przełamać nieśmiałość

   Wprowadza urozmaicenia w sypialni.

   Otwiera na nowe doznania 

   Idealna jako prezent na pierwszą randkę

Arkana Miłości – Jak  grać 

Spośród 52 kart, wybieracie te, które najbardziej trafiają w Wasz gust. Swoje talie możecie przygotować wspólnie, jak i w tajemnicy. Gra polega na wzajemnych pieszczotach poprzez wykonywanie poleceń zawartych na kartach. Polecenia należy wykonywać sumiennie i namiętnie. Poza klasyczną rozgrywką, Arkana Miłości posiadają również wariant scenariuszowy, który w emocjonujący sposób dozuje zmysłowe doznania. W tej grze każdy z Was wygrywa. Jak… przekonajcie się sami 🙂

Jakie części gry są dostępne?

I. Talia romantyczna – przełamuje nieśmiałość i pomaga się otworzyć.

II. Talia namiętna – podnosi temperaturę do maksimum i wzmacnia miłosną więź!

III. Talia pikantna – otwiera na eksperymenty i daje ostrzejsze doznania.

talie_arkana_milosci

Każda z części gry to talia 55 kart z różnymi zadaniami, wyzwaniami oraz kartami rozbierającymi, które można dowolnie łączyć z pozostałymi.

Jak grać?

Gra polega na wzajemnych pieszczotach poprzez wykonywanie poleceń zawartych na kartach.

Gra ma dwa warianty – klasyczny i scenariuszowy, dozujący zmysłowe doznania…

W tej grze każdy wygrywa 🙂

Arkana Miłości Deluxe

Wszystkie części gry w jednym pudełku!

Arkana-milosci-edycja-deluxe-pudelko

 To idealny prezent, m.in. na urodziny, imieniny a także wieczór panieński, wieczór kawalerski, ślub, rocznicę czy Walentynki.

Co zawiera zestaw Arkana Miłości: Deluxe?

– grę Arkana Miłości: Talia romantyczna
– grę Arkana Miłości: Talia namiętna
– grę Arkana Miłości: Talia pikantna
– kajdanki Arkana Miłości
– opaskę na oczy Arkana Miłości
– duże, solidne pudełko

Arkana Miłości

Talia romantyczna

Arkana-milosci-talia-romatyczna-pudelko

Arkana Miłości – Gra dla par – Talia romantyczna pomaga przełamać nieśmiałość i wprowadzać urozmaicenia w sypialni. Sprawia, że życie intymne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące i pełne uczuć!

Jest delikatna i zmysłowa, idealna by się poznać, przełamać nieśmiałość i spędzić romantyczny wieczór zwieńczony wspólną przyjemnością.

Arkana Miłości

Talia namiętna

Arkana-milosci-talia-namietna-pudelko

Arkana Miłości – Gra dla par – Talia namiętna to idealna okazja, aby podkręcić temperaturę do maksimum. Dzięki niej można otworzyć się na nowe doznania oraz wzmocnić więź, oddając się namiętnym pieszczotom!

Jest intensywna i pełna pasji, pozwalająca skupić się na różnorodnych bodźcach, aby zwiększyć doznania płynące z gry wstępnej…

Arkana Miłości

Talia pikantna

Arkana-milosci-talia-pikantna-pudelko

Arkana Miłości – Gra dla par – Talia pikantna jest idealna dla tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń. Pozwala realizować fantazje związane z drapieżną dominacją i podniecającą uległością a także wykorzystać zmysłowe gadżety. Ta gra rozpala ukryte żądze i namiętności!

Jest dynamiczna, ostrzejsza, niż pozostałe talie. Oferuje zabawę w klimacie dominacji i posłuszeństwa, doskonała dla tych osób, które chcą w wyszukany sposób doświadczyć czegoś więcej.

Dlaczego Arkana Miłości?

– To gra dla par dostosowana do różnych potrzeb (randka, namiętne igraszki w łóżku lub eksperymenty w sypialni i nie tylko…)

– To gra karciana, którą łatwo zabrać ze sobą wszędzie i użyć, gdy przyjdzie ochota…

– To jedyna gra erotyczna, którą możesz cały czas zmieniać pod własne potrzeby – tak, jak lubisz.

– To doskonała gra na prezent dla par (rocznice, śluby, Walentynki) ale także świetny pomysł na prezent dla niej lub prezent dla niego (wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, imieniny).

– To erotyczna gra dla par, która od paru lat ma renomowaną pozycję na rynku i popyt na nią stale rośnie!

Opinie o grze

Bardzo udana pozycja (nomen omen :)) dla par. Interakcja, która spodoba się obu stronom, możliwość modyfikowania talii. Polecam!

Bartek

źródło: Rebel.pl

Znakomity zestaw dla dwojga, który potrafi stworzyć, wręcz rozpalić niesamowitą atmosferę. Ożywi z pewnością każdą nutę nudy w relacjach partnerów, jeśli taka się pojawiła. Daje też mnóstwo zabawy i radości, bo śmiech jest nieodzownym elementem, zwłaszcza na początku rozgrywki. Karty znakomicie wykonane – fotografie pomagają w tworzeniu atmosfery. Polecam dodatki do tej gry (najlepiej kupić cały zestaw) 😉

Marcus_Rouge

źródło: Rebel.pl

Chyba najlepsza gra dla dorosłych na rynku. Łatwo topi lody między bardziej wstydliwymi kochankami i może urozmaicić wspólne chwile.

Krystyna1953

źródło: Rebel.pl

Bardzo fajna gra, idealna na wspólne wieczory ze swoją drugą połówka. Różne rodzaje, kategorie i poziomy zaawansowania kart idealnie pasują dla każdej pary w różnych etapach swoich związków.

Jan L.

źródło: Rebel.pl

Kupiłem siostrze, na 10. rocznicę ślubu. Chyba działa, bo dalej są razem… 🙂

Aurelion

źródło: Rebel.pl

Jest dobra. 🙂 Polecam, najlepiej kupić wszystko co jest dostępne i stworzyć sobie własne talie…

dewodaa

źródło: Rebel.pl

Idealna propozycja dla par chcących urozmaicić nieco grę wstępną. Dodatki zapewniają dodatkową frajdę, jednak ciężko zakończyć rozgrywkę nie poddając się wcześniej Arkanom Miłości z partnerką/partnerem.

Arasz

źródło: Rebel.pl

WYDAWNICTWO

logo_lets_play

OFICJALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ

rebel-logo